مشاهده و دانلود دوره رایگان ترکیش آوا

دوره رایگان ترکیش آوا برای شما عزیزان به منظور استفاده پایه از زبان ترکی در مکان های عمومی تهیه شده است تا با دانش حداقلی از زبان ترکی نیز بتوانید در سفر به کشور های ترک زبان با دیگران ارتباط برقرار کنید.

این آموزش رایگان شامل 12 ویدئو آموزشی می باشد که توسط اساتید برتر ترکی استانبولی، با بهترین کیفیت، به صورت اختصاصی ضبط شده است.

درس یک

همه جای دنیا و هر زبانی برای سلام و خداحافظی در بازه های مختلف اصطلاحات منحصر بفرد خودش رو داره.
ما تو این درس این اصطلاحات رو به زبان ترکی استانبولی بهتون یاد دادیم.

درس دو

بعد از سلام اولین قدم برای برقراری ارتباط و آشنایی با افراد، احوالپرسی به زبان رایج اون کشوره. تو این درس بهتون یاد دادیم که با مردم ترکیه چطوری میتونید احوالپرسی کنین.

درس سه

گام بعدی برقراری ارتباط و آشنایی با افراد، معرفی کردن خودتونه. تو این درس به کمک یه نمایش کوتاه، نحوه معرفی خودتون رو یاد میگیرید.

درس چهار

یکی از مباحث مورد نیاز تو سفر آدرس پرسیدنه. تو این درس با نحوه سوال پرسیدن در مورد مکان ها و جواب هاش آشنا میشین.

درس پنج

درخواست داشتن یکی دیگه از مسائل مهم و مورد نیاز تو سفرهای خارجیه. تو این درس یاد میگیرین که چطوری به زبان ترکی مقصدتون رو به راننده تاکسی بگین و درخواستهای مختلفتون رو چطوری مطرح کنین.

درس شش

یکی از چالشهای هر مسافری پرسیدن قیمت، طی کردن مبلغ و ازون مهمتر فهمیدن جواب هاست. تو این درس هم یاد میگیرین چجوری کرایه تاکسی رو طی کنین هم عددها رو بگین.

درس هفت

خوش آمدگویی و استقبال با روی باز یکی از آداب پسندیده و مشترک بین ما ایرانی ها و مردم ترکیه ست. این درس هم قرار اصطلاحات خوش آمدگویی رو به زبان شیرین ترکی استانبولی بهتون یاد بده.

درس هشت

یکی از پروسه های اقامت تو هتل پر کردن فرم هاست. با اصطلاحات و جملات کابردیش تو این درس آشنا میشین.

درس نه

حالا که با پروسه رزرو و پر کردن فرم ها آشنا شدین، نوبت میرسه به دونستن شماره اتاق و طبقه مربوطه. همه این اطلاعات تو این درسه.

درس ده

یکی از دغدغه های خرید برای همه ما میتونه رنگ لباس باشه مخصوصا وقتی دنبال یه رنگ خاص میگردیم. تو این درس بهتون یاد دادیم که اگه رنگ مورد نظرتون نبود، چجوری از فروشنده سوال بپرسین.

درس یازده

یکی از جذاب ترین قسمتهای سفر، خرید کردن و پرو لباسه. این که چطوری بگین یه لباس رو میخواین پرو کنین یا یه کفشی رو امتحان کنین رو تو این درس بهتون یاد دادیم.

درس دوازده

و آخرین درس دوره مون مربوط میشه به پیدا کردن اتاق های  پروها. تو این درس یاد میگیرین که چطور بپرسین اتاق پرو کجاست؟